Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

O společnosti

Firma RUDOLF lešení s.r.o.  se věnuje kompletní dodávkou lešení, bednění a stavebních výtahů již od roku 1990. Za tuto dobu jsme se stali jednou z největších lešenářských firem ve Zlínském kraji – více v sekci Montáž.
Firma RUDOLF lešení s.r.o. disponuje kapacitou 100 000m2 lešení. V rámci firmy provozujeme samostatnou divizi půjčovny lešení, bednění,stavebních výtahů, hliníkových a schodišťových věží, hliníkových žebříků, shozů na suť, mobilního oplocení, přívěsných vozíků, konzolových vrátků, skladových kontejnerů, ponorných vibrátorů atd. – více v sekci Půjčovna.
Dále se zabýváme výrobou štípaného dřeva, přepravních palet a lešenářských podlážek – více v sekci Dřevovýroba
Toto všechno realizujeme v našem sídle nacházejícím se ve Fryštáku u Zlína se skladovacími prostory o rozloze 20 000m2, se dvěma skladovacími halami  - více v sekci O společnosti
Dále disponujeme velmi početným vozovým parkem, díky kterému dokážeme zakázky realizovat velmi rychle a pružně – více v sekci Autodoprava
Nedílnou součástí je také prodej náhradních dílů k lešení a bednění – více v sekci E-shop

foto

Historie společnosti

Hlavní budova, byla postavena v roce 1938. Investorem byl továrník Jadrníček z Fryštáku / majitel firmy na výrobu ohýbaného nábytku TON /. V roce 1943 budovu koupil rolník Karel Hrnčířík s manželkou z Fryštáku.

Pan Hrnčiřík byl soukromý zemědělec, který ve zdejším areálu choval dobytek a koně (některé druhy kvalitních plemen koní). V roce 1951 byla rodina Hrnčiříků nucena vstoupit do JZD Fryšták a areál byl tak obhospodařován tehdejším režimem a to až do roku 1989 / do revoluce /.

Od roku 1990 zde začal podnikat pan Vratislav Rudolf /majitel firmy RUDOLF lešení s.r.o./, do konce roku 1996 jako nájemník areálu. Od roku 1997 se pan Vratislav Rudolf stal majitelem areálu, který se neustále rozšiřuje o nové skladovací plochy a prostory.

foto

Máte dotaz či poptávku?
Napište nám.

 

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů