Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

O společnosti

Firma RUDOLF lešení s.r.o.  se věnuje kompletní dodávkou lešení, bednění a stavebních výtahů již od roku 1990. Za tuto dobu jsme se stali jednou z největších lešenářských firem ve Zlínském kraji – více v sekci Montáž.
Firma RUDOLF lešení s.r.o. disponuje kapacitou 100 000m2 lešení. V rámci firmy provozujeme samostatnou divizi půjčovny lešení, bednění,stavebních výtahů, hliníkových a schodišťových věží, hliníkových žebříků, shozů na suť, mobilního oplocení, přívěsných vozíků, konzolových vrátků, skladových kontejnerů, ponorných vibrátorů atd. – více v sekci Půjčovna.
Dále se zabýváme výrobou štípaného dřeva, přepravních palet a lešenářských podlážek – více v sekci Dřevovýroba
Toto všechno realizujeme v našem sídle nacházejícím se ve Fryštáku u Zlína se skladovacími prostory o rozloze 20 000m2, se dvěma skladovacími halami  - více v sekci O společnosti
Dále disponujeme velmi početným vozovým parkem, díky kterému dokážeme zakázky realizovat velmi rychle a pružně – více v sekci Autodoprava
Nedílnou součástí je také prodej náhradních dílů k lešení a bednění – více v sekci E-shop

foto

Historie společnosti

Hlavní budova, byla postavena v roce 1938. Investorem byl továrník Jadrníček z Fryštáku / majitel firmy na výrobu ohýbaného nábytku TON /. V roce 1943 budovu koupil rolník Karel Hrnčířík s manželkou z Fryštáku.

Pan Hrnčiřík byl soukromý zemědělec, který ve zdejším areálu choval dobytek a koně (některé druhy kvalitních plemen koní). V roce 1951 byla rodina Hrnčiříků nucena vstoupit do JZD Fryšták a areál byl tak obhospodařován tehdejším režimem a to až do roku 1989 / do revoluce /.

Od roku 1990 zde začal podnikat pan Vratislav Rudolf /majitel firmy RUDOLF lešení s.r.o./, do konce roku 1996 jako nájemník areálu. Od roku 1997 se pan Vratislav Rudolf stal majitelem areálu, který se neustále rozšiřuje o nové skladovací plochy a prostory.

foto

Máte dotaz či poptávku?
Napište nám.

Pokud Vaše stavba nemá čp. zadejte lokalitu, případně psč, či čp nejbližšího domu.
Zde nahrajte fotky místa, kde se bude stavba realizovat.
Souborů můžete nahrát několik
 

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů