Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Prostorové lešení Layher Allround se využívá hlavně pro náročné lešeňové konstrukce – a to všude tam, kde konvenční lešeňová technologie nelze optimálně a ekonomicky použít. Nákupem realizujete investici do perfektního a kompletního systému se všemi nezbytnými povoleními, tj. investujte do rychlé, bezpečné a vysoce universální konstrukce.

Unikátní kombinace volného a tuhého připojení do systému bez šroubování umožňuje výběr automaticky pravoúhlého, lineárního připojení nebo připojení pod libovolným úhlem, a to se zabudovanou bezpečností. Originál Layher Allround lešení nabízí – především u komplexních lešeňových konstrukcí – nesrovnatelný rozsah použití, neporazitelně rychlou montáž, přesvědčivé ekonomické argumenty, a to i díky velkému rozsahu dílů příslušenství – universálnost není omezena jedinou dostupnou sadou.

 

Volné připojení

Od slova "jdi" - díky pro stavbu ideálnímu systému je pozice klínu zajištěna i při volném připojení. To znamená, že jeden člověk může bezpečně montovat do jakékoliv výšky. Úder kladiva změní volné připojení v bezkonkurenčně tuhý a síly přenášející styk.

 

Síly přenášející styk

Je výsledkem výjimečného designu klínové hlavy, která přesně pasuje na obvod stojky – což má za výsledek, že síly jsou centricky přenášeny velkou plochou do stojky.

 

Rychlá montáž

Až 8 připojení pod různými úhly lze navrhnout do jednoho staticky ideálního styku Allround. Montáž lešeňového systému je logická, pokud požadujete můžete vložit "O" příčníky i "U" příčníky, na které se osadí lešeňové podlahy, osazené podlahy (zajištěné pojistkou proti nadzvednutím podlahy) mají takový ztužující efekt, že podélníky se stanou nadbytečnými – čímž se šetří na materiálu, montáži i dopravě.

foto

Máte dotaz či poptávku?
Napište nám nebo volejte na 728 538 380.

Pokud Vaše stavba nemá čp. zadejte lokalitu, případně psč, či čp nejbližšího domu.
Zde nahrajte fotky místa, kde se bude stavba realizovat.
Souborů můžete nahrát několik
 

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů