R.D. na ulici Zlínská ve Fryštáku je objekt skládající se ze dvou rodinných domů "A" a "B" . V každém z nich se nachází 2 bytové jednotky, v celém objektu jsou tedy 4 bytové jednotky o stejné velikosti.

Jedná se o byty 3+KK o velikosti 65 m2 skládající se ze vstupní chodby, koupelny s vanou, umývadlem a elektrickým topným žebříkem. Samostatné WC. Dále společný prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Dva samostatné pokoje a technické místnosti s elektrokotlem a bojlerem. Součástí bytové jednotky a jejího vybavení je nová kuchyňská linka se spotřebiči (trouba, sklokeramická deska, odsavač par). Dále nové podlahy PVC, v koupelně nové umývadlo, vana, elektrický topný žebřík a samostatné WC, nové obložkové dveře, vnitřní žaluzie. Součástí vybavení je obýváková skříňka, sestava skříní ve vstupním prostoru, podlahové vytápení, elektrokotel + bojler.

Součástí bytů v přízemí je terasa se zahradou o rozloze 35 m2.

V 1NP jsou byty s balkonem o rozloze 4m2 s novou terasovou podlahou.

 

Objekt se nachází v obci Fryšták nedaleko centra a veškeré občanské vybavenosti, jako je ZŠ, MŠ, lékárna, doktor, obchod.

Máte dotaz či poptávku?
Napište nám nebo volejte na 732 877 174.

 

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů